קרעי עולם

כריכת הספר קרעי עולם נכון שתמיד חלמתם להיכנס למשחק מחשב ולחיות בעולם הפנטזיה שבו?

הוריו העשירים של לירון קנו לו מחשב גיימינג משוכלל וחדשני למשחקי מציאות מדומה. אבל לירון לא שיחק במחשב שלו כבר חודשים – מאז שגיל, חברו הטוב ושותפו למשחקים, החליט לכתוב משחק מציאות מדומה ייחודי, שונה מכל משחק שאי פעם שיחקו. ללירון נמאס מההשתלטות של גיל על המחשב שלו והוא דורש לקחת חלק בהרפתקה.

 

אבל משהו משתבש. גיל ולירון מוצאים את עצמם כלואים במשחק ואינם מסוגלים לחזור הביתה. הם נקלעים למאבק איתנים בין קינסה, מכשף רב-עצמה, לבין סטארין השחור, יריבו המר שהדיח אותו מכס השלטון. כתנאי לעזרתו להחזיר אותם הביתה, קינסה שולח אותם למשימה מסוכנת נגד השליט האימתני. האם יצליחו לשרוד בעולם המשחק שנוצר על מנת לשבור את המוסכמות והחוקים המשעממים? ואם הם אינם קובעים עוד את חוקי המשחק, מי באמת עושה את זה?

 

קרעי עולם מעמת את גיבוריו עם הקשיים המציאותיים של עולם הפנטזיה, ומראה שלעיתים קרובות המרחק בין מציאות לפנטזיה קטן משחשבו.

 

קרעי עולם, הוצאת מודן 2017

עריכה: שמעון ריקלין

עיצוב כריכה: יהודה דרי

 

תודות:

תודה מיוחדת לחברתי הטובה, רותם ברוכין, סופרת, תסריטאית, מחזאית ועוד, שעזרה לי המון עם הספר הזה והספרים הבאים בסדרה בעצות והערות והמון תמיכה נפשית כשהייתי זקוקה לה. בלעדיה לא הייתי מצליחה להשלים את המשימה.

תודה גם לבן זוגי רמי שלהבת שתמך ועזר, ולשאר האנשים שנתנו הערות על גירסאות שונות של הספר ולפעמים על יותר מגירסה אחת שלו – קרן לנדסמן, עדי פרידמן, תמר הלשטוק-פרבר, ריקה טייכהולץ, נדב מילר-אלמוג, ליטל דין וינבאום.

אם שכחתי מישהו, בבקשה תזכירו לי ואני אוסיף אתכם לרשימת התודות!

 

לקניית קרעי עולם

דף הפייסבוק של קרעי עולם